;

چند کلمه درباره ما

ارائه خدمات ساخت پروتزهای دندانی بخش فنی و تخصصی

هدف ساخت پروتزهای دندانی صرفاً با بالاترین کیفیت و همچنین کمک به توسعه حرفه دندانسازی می باشد. لابراتوار دندانسازي ستارپور در تهران،سال80 تاسيس شد و طي اين سال ها تمام تلاش خود را براي رسيدن به جايگاه يک لابراتوار حرفه اي انجام داد. و در اين بين از راهنمايي افرادي متخصص در اين حوزه همچون دکتر اجلالی(استاد دانشگاه شهيد بهشتي) بهره برد و حال با اقدامات صورت گرفته و تشکيل يک تيم آموزش ديده،آماده است به دندانپزشکان سراسر تهران که خواهان پروتزهاي با کيفيت بالا و داشتن همکاري با لابراتواري همفکر هستند،خدمات عالي و جامع خود را ارائه کند.

لابراتوار دندانسازی ستارپور با ۱۷ سال سابقه و دارای پروانه از وزارت بهداشت در زمینه ساخت انواع دست دندان و پروتز متکی بر ایمپلنت آماده ارایه خدمات به شهروندان و دندانپزشکان محترم میباشد. لازم به ذکر است که جهت بالا بردن سطح علمی لابراتوار پرسنل این مرکز در دوره های دندان سازی کشورهای مختلف از قبیل آلمان - ایتالیاو کره شرکت نموده اند.

چکیده ای از خدمات این مرکز خدمات

ساخت انواع دندان مصنوعی همراه با لثه نرم به صورت تخصصی
پولیش دست دندانهای قدیمی
(پروتزهای انعطاف پذیر) ساخت انواع دندانهای نشکن
طراحی و ساخت انواع کروم کبالت
ساخت بیلیجینگ برای سفید کردن دندان
ساخت انواع روکش های زیرکونیا

دلایل همکاری با لابراتوار دندانسازی ستارپور

یکی از تصمیمات مهم برای یک دندانپزشک که بتواند به نتایج دراز مدت عالی برسد انتخاب لابراتوار دندانسازی متخصص است.ما بیش از یک دهه است که در حال همکاری با دندانپزشکان هستیم و به طور مداوم در تلاش برای بهتر شدن می باشیم و در این سال ها به درک دقیقی از نیازهای این حوزه از قبیل ارائه قابل اعتماد،کاهش فشار و استرس کاری موجود بین بیمار و پزشک و همچنین ارائه خدمات با کیفیت بالا رسیده ایم که در نهایت به رضایت بیمار منتهی می گردد.پس اگر خواهان کار باکیفیت هستید به شما اطمینان می دهیم که می توانید با خیال راحت همکاری با ما را آغاز کنید.

طرف قرارداد با بانک ملت و بانک صادرات

معرفی دندانسازی ستارپور

17 سال سابقه کار در رشته دندان سازی
بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاه دندانپزشکی تهران
همکاری با برترین دندانپزشکان تهران
رائه با بالاترین کیفیت خدمات و مناسب ترین قیمت ها


;